Vendndodhja me Vlerësimin më të Lartë

HOTEL ALPHA

ZGJEDHJA ME E MIRE PER PUSHIME TE JASHTZAKONSHME 

 

Mirësevini në faqen tonë zyrtare të hotelit

Hotel Alpha ndodhet në perlën e Jugut të Shqipërisë, në qytetin e Sarandës, me një distancë 2 km nga qendra.

Vendosur pranë plazheve më paqësore të me një ujë kristaltë dhe perëndime të mrekullueshme të diellit. Hotel Alpha ndodhet në perlën e Jugut të Shqipërisë, në qytetin e Sarandës me një distancë 2 km nga qendra. Hoteli administrohet nga një familje e cila përkushtohet të shërbejë dhe të mundësojë mysafirët e tyre të ndihen rehat si në shtëpinë e tyre. Dhomat janë të pajisura me Led TV, frigorifer, kondicioner, Wi-Fi. Hoteli ka një restorant i cili shërben gatime të shijshme tradicionale lokale, gatime deti dhe i përshtatet kryesisht kuzhinës mesdhetare. Stafi i Hotel Alpha është gjithmonë në dispozicion për t'ju shërbyer dhe për t'ju dhënë ndihmë për ato që ju nevojiten. Ne ju mirëpresim të përjetoni pushime të paharrueshme relaksi dhe komoditeti të të frymëzuara nga mikpritja tradicionale shqiptare e rendit më të lartë. Jeni të mirepritur!

Na Telefononi për Pyetje

+355 698 771 141

268980579

Dhoma te bollshme moderne të mobiluara rishtas me ballkon të madh.

Recepsion 24 orësh është në dispozicion për të mirëpritur mysafirët në hotel. 

Mëngjes bufe i përfshirë do të sigurohet për mysafirët në ambientin e restorantit në katin e parë. 

Hotel Alpha

Parkim falas është në dispozicion në pjesën e përparme të hotelit.

Dhomat Tona

Eksploroni dhomat tona dhe zgjidhni një për pushimet tuaja

Partnerët Tanë

Restoranti Ynë

Ja çfarë shërbejmë për mysafirët tanë

Hoteli ynë ka një restorant me kuzhine mesdhetare i cili shërben gatime të shijshme tradicionale lokale si dhe gatime te ushqimeve te detit.

Restorant Alpha
sq